Nebijok svajoti – 10 V strategija svajonių vestuvių link

nebijok svajoti-1

Vestuvių parodoje susipažinome su linksmomis ir išradingomis vestuvių planuotojomis Indre ir Rūta ir štai merginos sutiko pasidalinti mintimis kaip planuotis vestuves. Tai bus kelių dalių straipsnis su 10 patarimų, bet kad neatsibostų skaityti pateiksime juos dalimis :)

www.Nebijoksvajoti.lt  vestuvių planuotojų I&R komanda – ypatingoms ir stilingoms vestuvėms

Tikriausiai jau girdėjote aplinkinius šnabždant, jog vestuvės kainuoja itin didelius pinigus. O ką jau kalbėti apie rūpesčius, įvairias stresines situacijas bei nenumatytas smulkmenas, kurias gali patirti jaunoji, jos išrinktasis ir visa šeimyna, besiruošiant didžiajai gyvenimo šventei. Ir dar tie nesibaigiantys šventės organizaciniai klausimai…

Visa tai ir dar daugiau dažnai išgirstame iš jaunųjų: kaip tai spręsti? Kaip rūpesčius paversti malonumu? Ką daryti, o ko – nereikėtų? Ir kur tos paslaptingosios išlaidos, kurių galima išvengti?

Taigi, ar pasiruošę sužinoti svajonių vestuvių formulę ir Jūs? Mūsų atsakymas – 10 V svajonių vestuvių link

1 V – valdyk saldų stalą! Kviesk drauges į pagalbą.

Ar būtinai užsakinėti brangų desertinį stalą, kai galbūt tavo draugės, giminaitės ar tiesiog močiutė gamina stulbinančius šedevrus virtuvėje? Paprašyk JŲ pagalbos suruošiant smagurių kampelį. Tai gali būti vienas iš saldaus stalo akcentų – keksiukai, pyragas, paslaptingojo recepto sausainukai, ar tiesiog rankų gamybos šokoladas. Patikėk, draugėms bus labai malonu, kai prie jų iškepto pyrago ar keksiukų rikiuosis ištisa svečių eilė. Šie spręsdami, kuris desertas skaniausias šventės šurmuliui pasiūlys dar vieną diskusijų temą – „Kas pagamino nuostabaus skonio desertą ir kuri šeimininkė gardžiausiai gamina?“ Beje, pyragų ar kitų skanėstų degustaciją gali daryti kartu su draugėmis, kad ir mergvakario metu – juk tai dar viena idėja, kurią verta išbandyti!

Tegul naujos pokalbių temos užsimezga šalia gardumynų!

Nuotraukos iš čia

2 V – važiuok, jei tik labai reikia!

Dažnai jaunieji leidžia didelius pinigus prabangiam limuzinui. Bet kam permokėti, kai tai tik transporto priemonė, kuri skirta nuvykimui iš taško A į tašką B? Patariame, jog mokėti verta tik tada, jei automobilis senovinis ar ypač originalus ir jis bus naudojamas Jūsų fotosesijai kaip akcentas.

Nuotraukos iš čia

3 V – Vėjelis plaukuose

Norite, kad jūsų atvykimas į šventės vietą pranoktų tiek Jūsų tiek svečių lūkesčius? Jei atstumai nedideli, kodėl gi  neatvažiavus į puotą išpuoštais dviračiais ar paspirtukais? Tiek jūs patys būsite kupini įspūdžio ir džiaugsmo, tiek ir jūsų artimieji liks nustebinti jūsų išradingumu! Ir tai vėlgi, gali nieko nekainuoti! Originalu, kas paprasta, ar ne?

Nuotraukos iš čia ir dar čia :)

4 V – vazelėse pievų gėlės. Paprastume slypi jėga!

Vasara – tai vienas iš nuostabiausių metų laikų kelti vestuvių puotą! Kai visi laukai ir pievos žydi gausybe gėlių. Galbūt Jūsų svajonių vestuvių gėlės žydi ir močiutės darželyje? Susikurkite lengvą lauko gėlėmis dvelkiančią atmosferą savo šventėje! Trapiais gėlių žiedais puoškite svečių korteles, stalai tegu būna nukloti vazelėmis su smulkiais žiedais. Tik atminkite, jog lauko gėlės yra ypač trapios ir gali greitai nuvysti per karščius, tad įsivertinkite, ar turėsite sąlygas, kaip jas laikyti? 

Nuotraukos iš čia

Manau šiam kartui užteks :) Visi patarimai paprasti ir gan nesunkiai įgyvendinami.

Ačiū Nebijok Svajoti komandai ir lauksime kitos savaitės su naujais patarimais :)

Vestuvių fotografai:

Donatas Vaičiulis

Loreta Sungailaitė

Leave a reply