Nebijok svajoti – 10 V strategija svajonių vestuvių link (3 dalis)

Toliau tęsiame vestuvių planuotojų Indrės ir Rūtos patarimų dalį ir tai jau paskutiniai patarimai šioje dalyje. Šį kartą bus patarimai kokią šventės vietą išsirinkti, kaip padaryti vestuvinę staigmeną būsimai antrai pusei ir patarimai jaunajai kaip planuoti ir skirstyti darbus :)

www.Nebijoksvajoti.lt  vestuvių planuotojų I&R komanda – ypatingoms ir stilingoms vestuvėms

8 V – vieta, vieta, vieta!

Vietos pasirinkimas dažniausia daro didžiausią įtaką bendram šventės biudžetui. Užsisakinėti prabangiausią  restoraną, dvarą ar susikurti  jaukią šventę miesto parke, o gal tėvų  kiemo sode?  Ar tiesiog kitoje vietoje, kuri Jūsų porai yra jauki ir reikšminga? Žinoma, jei vieta nepritaikyta šventei, paskaičiuokite papildomas išlaidas šventės palapinei, stalams, kedėms, tualetams, ar  net mini virtuvėlei. 

Nuotraukos iš čia, čia, čia ir čia.

9 V – veiksmo apsupty

Mergvakaris – puiki vieta nušauti du zuikius vienu šūviu. Pasinaudok proga per savo mergvakarį kartu pasiruošti vestuvėms! Vestuvinė staigmena Jūsų būsimai antrai pusei ir visiems šventės dalyviams – Jūsų bendras pasirodymas. Mergvakario metu įrašykite dainą studijoje savo būsimam vyrui, ar sukurkite bendrą šokį FLASH-MOBĄ, kurį galite sušokti kartu su visais šventės svečiais. 

Nuotraukos iš čia čia ir dar čia.

10 V – vedybos tik vieną kartą!

Patarimas jaunajai:

Pati neapsikraukite darbais, tikrai viena visko nespėsite, paskirstykite užduotis draugams, sesei, mamai, broliui..  Kas skins gėles? Kas puoš salę? Kas darys dovanėles? Kas rūpinsis dekoru ir mažomis mielomis smulkmenėlėmis šventės jaukumui?. Visa tai reikalauja labai daug laiko. Mes tai ne kartą darėmė ir tikrai tai žinome. O jums svarbiausia TĄ DIENĄ –  išsimiegoti, jaustis puikiai, būti atsipalaudavusiai ir tiesiog nuostabiai… Jei nenorite per daug darbais apkrauti savo artimųjų, patikėkite organizacinius dalykus profesionalams! 

Nuotraukos iš čia.

 

Tai paskutiniai patarimai iš 10 V ciklo patarimų. Manau ilgai netruksime ir vėl turėsime naujų ir įdomių patarimų vestuvių tema :) Smagaus skaitymo :)

Vestuvių fotografai:

Donatas Vaičiulis

Loreta Sungailaitė

Leave a reply