Nebijok svajoti – 10 V strategija svajonių vestuvių link (2 dalis)

Kaip ir žadėjome toliau tesiame vestuvių planuotojų Indrės ir Rūtos patarimų dalį. Šį kartą bus patarimai kaip originaliai sutikti vidurnaktį, kvietimų darymas savarankiškai ir vestuvių datos-laiko pasirinkimo pliusai ir minusai.

www.Nebijoksvajoti.lt  vestuvių planuotojų I&R komanda – ypatingoms ir stilingoms vestuvėms

5 V – vaizdo pavilioti vakare – Pažymėkite vidurnaktį originaliai!

Šiuo klausimu taip pat galite sutaupyti ir susikurti dar jaukesnę šventę – vidurnaktį ižiebiant šaltąsias ugneles.

Tiek jūs, tiek ir jūsų svečiai bus apgaubti kibirkščiuojančia ugnelių romantika, o jei norite svečius dar labiau įtraukti į procesą – paprašykite, jog prieš uždegant ugnelę, kiekvienas pasakytų po palinkėjimą jūsų naujajai šeimai. 

Nuotraukos iš čia.

6 V – vokas, o kas jame?

Kvietimus darykite patys. Jūsų asmeninis indėlis, nuoširdumas, jūsų rankų prisilietimas, darant vienetinius kvietimus į Jūsų didžiausią gyvenimo šventę – tai jau didelė ir neįkainojama dovana svečiams. O dar tas brangus laikas praleistas kartu su savo mylimu žmogumi…Šiuos momentus prisiminsite dar ilgam, net ir praėjus vestuvėms. Žinoma, nepamirškite apskaičiuoti, ar Jums užteks laiko viską pasigaminti patiems, jog vėliau nereikėtų visko daryti paskubomis…

 Orginalių kvietimų pavyzdžiai 

Nuotraukos iš čia.

7 V – vertinga, bet ar verta?

Vasara – tai pats brangiausias vestuvių metas. Apsvarstykite galimybę vestuves švęsti rudens pabaigoje, žiemą ar ankstyvą pavasarį, kai viskas kainuoja daug pigiau, pradedant šventės vietos nuoma baigiant fotografais bei muzikantais, kurių užimtumas gali būti žymiai mažesnis nesezono metu. 

Nuotraukos iš čia, čia ir dar čia :)

Šiam kartui tiek :) Likę 3 V patarimai bus šios savaitės pabaigoje paskelbti musudiena.com svetainėje :)

Vestuvių fotografai:

Donatas Vaičiulis

Loreta Sungailaitė

 

Smagaus skaitymo.

 

Leave a reply